Referencie makléra - Stanislava Benková

Meno a priezvisko:
Správa:
E-mail:

* Údaje označené týmto symbolom sú povinné.

Pred zverejnením recenzia môže prejsť jazykovou a gramatickou korektúrou.

 

Matej S.

07.07.2020
S pani Stanislavou Benkovou sa mi spolupracuje veľmi dobre. Je flexibilná, ma prehľad v maklérskom odtvetvi. Vie rýchlo zareagovať na zmeny ktoré si trh vyžaduje je v tom profík. Som rad že môžeme spolu spolupracovať a teším sa na ďalšie možnosti a ponuky. Ďakujem
Matej S.

Anurag z Indie

06.07.2020
Hi..here is my opinion about Stanislava Benkova..I have had a very good experience. She has been very prompt and helpful. One could certainly rely on her all throughout the rental tenure.
Anurag z Indie

Kristína H.

05.07.2020
Pri spolupráci s realitnou maklerkou Stankou som bola nadmieru spokojná s jej profesionálnym prístupom ,ako aj s promntným najdenim nehnuteľnosti podľa mojich predstáv. Určite patrí medzi top vyškolených realitných maklérov, a preto by som ju odporučila kazdemu, kto si hľadá vysnívané bývanie, pretože splní všetky vaše požadované kritériá.
Kristína H.

František F.

04.07.2020
Milá, ochotná slečna s prehľadom a cennými radami. Seriózne a rýchle jednanie, môžme len odporúčať.
František F.

Newsletter

O nás

Už od roku 2013 sa snažíme meniť životy ľudí prostredníctvom realít k lepšiemu. V nitrianskom regióne sa vyznáme perfektne. Nie sme len odborníci na reality. Práca s ľuďmi nás baví. Chceme, aby ste boli spokojní nielen s našou odbornosťou, ale aj prístupom. Napríklad obhliadky dohadujeme len po dohode s vami. S nami sa nemusíte báť žiadnych nečakaných návštev.

Copyright © 2013 - 2020 VDreality. All Rights Reserved. Developed by MrCode.NET

Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies.