Referencie

Meno a priezvisko:
Správa:
E-mail:

* Údaje označené týmto symbolom sú povinné.

Pred zverejnením recenzia môže prejsť jazykovou a gramatickou korektúrou.

Juraj K.

03.06.2020
Vysoká spokojnosť s prístupom pána Kolárika. Veľmi nám pomohol s predajom bytu za cenu ktorú sme požadovali, ma ľudský prístup, všetko s nami konzultoval a my sme sa nemuseli o nič starať. Profesionálny prístup od fotenia bytu až po posledné prepisy. Určite odporúčam. Ďakujeme
Juraj K.

Dominik Ž.

01.06.2020
Potrebovali sme rýchlo predať byt aby sme mohli kúpiť dom ktorý sme chceli, no ani po dlhšej dobe sa ho žiadnej z oslovených realitných kancelárií nepodarilo predať. Na základe odporúčania kolegov som sa rozhodol osloviť pána Kolárika, čo bolo skvelé rozhodnutie. Profesionálny prístup, skvelá komunikácia a za pár dní predaný byt bolo niečo čo vysoko oceňujeme a sme za to veľmi vďační. Všetkými "desiatimi" odporúčam sa obrátiť práve na p. Kolárika :)
Dominik Ž.

Jozef P.

22.05.2020
Juraj Kolárik nám veľmi pomohol v celom procese výberu a kúpe bytu. Boli sme nadmieru spokojní s jeho profesionalitou a úprimnosťou. Byt sme kupovali počas Coronakrízy a trocha sme sa toho obávali, ale všetko vždy prebehlo hľadko a s ničím nebol problém. Veci sa riešili naozaj promptne a nikdy sme nemuseli na nič čakať. Pána Kolárika budeme odporúčať, a keď budeme riešiť ďalšiu nehnuteľnosť tak jedine s ním. Ďakujeme.
Jozef P.

Ander Santiago

10.03.2020
If you are looking for a rental apartment in Nitra I recommend you contact Juraj, I received his contact through another work college and it was a total success. He is a professional and knows how to find the right flat for the right person.
Ander Santiago

Ivana B.

28.02.2020
Dobrý deň, pri hľadaní nového bývania som bola veľmi spokojná s profesionálnym prístupom pána Juraja Kolárika. Na základe požadovaných preferencií mi vybral skutočne kvalitné ponuky. Bolo z čoho vyberať, ponuky boli seriózne. Už bývam v novom a som veľmi spokojná. Všetko prebehlo hladko a hlavne, čo sľubili dodržali. Ivana Barátová
Ivana B.

Zuzana B.

25.02.2020
Chcela by som vyjadriť spokojnosť s realitnou kanceláriou VDreality, konkrétne s maklérom Jurajom Kolárikom. S jeho pomocou sa mi podarilo veľmi rýchlo a za rozumnú cenu prenajať dve nehnuteľnosti- rodinný dom a aj priemyselný objekt. Oceňujem hlavne veľkú ochotu a profesionálnosť pri zastupovaní mojich záujmov.
Zuzana B.

Alena H.

25.02.2020
Pri kúpe nehnuteľnosti som bola mile prekvapená profesionálnym a ľudským prístupom p.Kolárika, ktorý aj keď som mala vytypovanú jednu nehnuteľnosť ponúkol mi viacero nehnuteľností o ktorých som dostala podrobné informácie , obhliadky boli vždy bezproblémové,napokon som sa rozhodla v rámci ponúk pre inú ako bol môj typ, čo neľutujem. Neskôr sme s p.Kolárikom riešili aj prenájom nehnuteľnosti a taktiež musím vyzdvihnúť profesionalitu a aj ľudský prístup.
Alena H.

Mária K.

25.02.2020
Maklér Juraj Kolarik z VD reality splnil co sme ocakavali: Profesionálny pristup, korektne a ludske správanie. Všetku prácu okolo predaja sme nechali naňho co sa nám aj oplatilo. Zabezpečil všetko ohľadom predaja nehnuteľností od A až po Z. Ďakujeme za pomoc.
Mária K.

Boorová

25.02.2020
Pani Mojžišová pre našu rodinu predala už 3 nehnuteľnosti:.Boli to byty rôznej kategórie, všetky na sídliskách v Nitre. Predaj prebehol veľmi rýchlo a bezproblémovo. Je to milá, ústretová osoba a profesionál v oblasti realít. Na základe týchto dobrých skúseností doporučujem klientom riešiť kúpu alebo predaj nehnuteľností cestou pani Mojžišovej.
Boorová

Ľuboš M.

25.02.2020
S odstupom času, by som sa Vám rád poďakoval za ochotu a profesionálny prístup pri predaji nehnuteľnosti, ktorá sa stala naším novým domovom. Od začiatku, od prvej obhliadky bytu, bola Vaša práca úplne profesionálna, prístup, komunikácia a prezentácia nehnuteľnosti na vysokej úrovni. Po celú dobu vybavovania náležitostí ohľadom predaja, ste sa neustále zaujímal o priebeh a snažil o to, aby sa všetko dotiahlo do úspešného konca. Ešte raz sa Vám chcem poďakovať a určite budem Vaše služby, ako aj realitnú kanceláriu kde pracujete len odporúčať.
Ľuboš M.

Newsletter

O nás

Už od roku 2013 sa snažíme meniť životy ľudí prostredníctvom realít k lepšiemu. V nitrianskom regióne sa vyznáme perfektne. Nie sme len odborníci na reality. Práca s ľuďmi nás baví. Chceme, aby ste boli spokojní nielen s našou odbornosťou, ale aj prístupom. Napríklad obhliadky dohadujeme len po dohode s vami. S nami sa nemusíte báť žiadnych nečakaných návštev.

Copyright © 2013 - 2020 VDreality. All Rights Reserved. Developed by MrCode.NET

Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies.